Byt 3KK v Motole

Hledáte cenově dostupný byt v blízkosti přírody a přesto se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy? Tak právě pro vás je krásný a prakticky uspořádaný byt 3+KK (72 m2) v Motole.  

Svou polohou nadchne všechny, kteří mají dost městského shonu, neboť leží na okraji obytné zóny s rodinnými domy. Z druhé strany pak sousedí s parkem. V oblasti je minimální průjezd aut a rozsáhlé možnosti parkování v modrých zónách.
Samotný byt byl nově vybudován v roce 2010 v suterénu cihlového bytového domu. Je velmi prakticky řešen a díky tomu je svou velikostí ideální i pro rodinu s dětmi. Ze vstupní chodby lze vstoupit do ložnice, prostorné koupelny s rohovou vanou a WC a do centrální obytné místnosti s kuchyňským koutem, obývacím pokojem a jídelnou. Poslední a také velmi prostorný pokoj navazuje na menší pracovní kout a praktickou šatnu.
Celý byt je vytápěn podlahovým teplovodním topením s napojením na kvalitní a úsporný plynový kotel Vaillant.
Byt je dostatečně světlý a odpovídá všem normám na osvětlení prostor přirozeným světlem.
Co ale jistě zaujme nové majitele nejvíce je širší okolí domu. Ihned přes silnici začíná park podél Motolského potoka s přírodním koupalištěm. O kousek dále pak oblíbené golfové hřiště, Greyhoundpark, kde nalezne veškeré sportovní vyžití. Za zmínění jistě stojí také blízkost Motolské nemocnice a zejména nyní stanice metra A.
Přesvědčte se sami a přijďte se na byt i lokalitu osobně podívat.
Více informací podá makléřka. 

Cena:  4 350 000 Kč