Videoprohlídky

Videoprohlídka je ideálním způsobem, jak atraktivní a moderní formou propagovat vaši nemovitost. Je mnohem názornější než obrázky, fotky nebo pouze textové inzeráty.

První videoprohlídky se začaly točit v zahraničí, zejména v USA a dnes tam jsou zcela běžně používaným způsobem, jak propagovat nemovitost. Dobrou zprávou je, že i u nás se realitní servery tomuto trendu začínají přizpůsobovat a videoprohlídky začínají být běžnou součástí prodejů i v České republice. 

Proč jsou videoprohlídky tak skvělým prodejním nástrojem?

 • Návštěvnost inzerátu vzroste až o 400% (dle statistik Sreality.cz)
 • Videoprohlídky dokáží vyvolat emoce. A všichni víme, že emoce prodávají.  
 • Video v kombinaci s dronem zachytí atmosféru nejbližšího okolí, které zpravidla kupujícho zajímá. 
 • Díky videu může vzniknout "láska na pohled" (a řada kupujících mi to potvrdila)
 • Nemovitost se tak odliší od ostatních a bude přitahovat více pozornosti.
 • Díky videoprohlídkám se daří dosahovat vyšší prodejní ceny, neboť pomáhá vytvářet emoce a přivedou více potencionálních kupujících. 
 • Cílená propagace videa na Youtube a Facebooku přináší více potenciálních zájemců
 • Rodinný dům v Žatci Bezděkově

  Níže si můžete prohlédnout některé z mých videoprohlídek. 

  Rodinný dům v Chlumčanech u Loun

  Rodinný dům v Žatci Sládkově ulici

  Líbí se Vám moje prezentace? I Vy můžete mít u Vašeho domu takovou. Zavolejte mi! O ostatní se postarám já. 

  3D prezentace

  Snem každého kupujícího je možnost projít si nemovitost, aniž by museli odejít od svého monitoru. Snem každého prodávajícího je, aby na prohlídky chodili pouze vážní zájemci. A já nyní tyto sny umím splnit oběma. Kupující má možnost díky 3D scanu projít dům podívat se po jednotlivých pokojích. Obhlédnout provedení podlah, prohlédnout si každý detail obkladů a vybavení. Nasát atmosféru prostoru. A přitom neodejít od monitoru. 
  Nový trend prodeje nemovitostí umožňuje zájemci nemovitost prohlédnout z domova, čímž jsou eliminováni návštěvníci, kteří nemají o nemovitost vážný zájem 

  Zajímá vás jak taková prezentace vypadá? 

  Podívejte se na jednu z realizovaných 3D prohlídek. I Vaše nemovitost může být tímto způsobem prezentována. A víte co je nejlepší? Vy za to nic neplatíte. Veškeré náklady spojené s vytvořením této prezentace jsou zahrnuty ve standardní provizi.