Životopis

Jsem realitní makléřka specializující se na prodej a pronájem nemovitostí v Žatci a okolí. Ačkoliv nejsem žatecká rodačka, žiji zde již více jak 10 let. Historické město Žatec miluji a snažím se o jeho znovuobrozrození. Děti zatím nemám, zato mám 4 černé pudlíky, s nimiž trávím většinu svého volného času.

K realitám jsem se dostala díky svému studiu na stavební fakultě ČVUT v Praze, kde jsem vystudovala obor konstrukce pozemních staveb a dále pokračovala ve studiu Oceňování nemovitostí. Nyní se realitní praxi věnuji již šestým rokem a mám za sebou více jak 200 úspěšných prodejů a pronájmů. Také jsem jako jediná realitní makléřka v Žatci odhadcem cen nemovitostí. V roce 2019 jsem byla veřejností a odbornou porotou zvolena jako nejlepší Realiťák roku v celém Ústeckém kraji a 12. v celé ČR. 

Co mě na práci realitního makléře baví?

Zejména různorodost práce. Každý den je jiný. Člověk hodně času tráví v terénu na schůzkách, setkává se s lidmi, nebo připravuje nemovitost do nabídky. Zajímám se o nové pokrokové způsoby propagace nemovitostí jako jsou Home staging, video prohlídky, či virtuální prohlídky nemovitostí. Jsem tvůrčí člověk a na každý obchod se snažím dívat očima možného kupujícího, aby inzerát zaujal a tím jsme dosáhli nejvyšší návštěvnosti na prohlídkách. Protože čím více je lidí na prohlídkách, tím větší je šance prodeje. To jsou také věci, které na mně moji klienti oceňují. Některé jejich hodnocení si můžete přečíst v referencích

Jaký je můj tým spolupracovníků?

V realitách je důležitá týmová práce. Já mám to štěstí, že se mohu v rámci týmu spolehnout na skvělého a hlavně zkušeného právníka se specializací na realitní právo pana Mgr. Kuďouska a skvělou hypoteční makléřku paní Daníčkovou. Díky tomuto týmu jsme schopni vyřešit téměř neřešitelné. Co se týká prezentace nemovitostí, spolupracuji se společností pro tvorbu 3D scanů nemovitosti, jak takový 3D scan vypadá se můžete podívat zde

Proč jsem si vybrala právě RE/MAX?

Věděla jsem, že chci pracovat pod velkou značkou, která moje znalosti z oblasti oceňování nemovitostí rozšíří o další znalosti a praktické zkušenosti v oblasti prodeje a to zejména díky propracovanému systému vzdělávání. Z toho důvodu bylo rozhodnutí pro RE/MAX jasnou volbou.

Vzdělání

Na střední škole jsem studovala v Jablonci nad Nisou "Obchodní a právní akademii". Bohužel jak jsem nakonec zjistila, práce účetní není nic pro mne. Nemám ráda monotónní práci. Chci se rozvíjet, stále něco tvořit. Proto jsem v dalším studiu již nepokračovala v oboru, ale raději zvolila České vysoké učení technické v Praze s oborem "Konstrukce pozemních staveb" a následně pokračovala v oboru "Oceňování nemovitostí."

Co se týká realit samotných tak jsem certifikovaný realitní makléře podle mezinárodní normy ISO 17024.

(Titul CRM ISO (certifikovaný realitní makléř dle normy ISO) je nejvyšší ocenění odborné způsobilosti v realitním oboru, které makléř může dosáhnout. Certifikaci CRM ISO může získat každý, kdo úspěšně složí státní zkoušku před nezávislou komisí.

Certifikát uděluje Česká společnost pro jakost na 3 roky. Po této době musí makléř prokázat znalosti před komisí znovu. V případě, že makléř pozici neobhájí, je mu titul CRM ISO odebrán do doby, než si doplní potřené znalosti a tuto pozici opětovně obhájí. V případě, že makléř neodvádí práci dobře, zákazníci mohou u České společnosti pro jakost vznášet připomínky a ta je následně oprávněna certifikaci makléři odebrat.)

V květnu 2016 jsem k tomu všemu svou specializaci rozšírila o insolvenční právo, kdy jsem složila velmi náročné zkoušky při certifikaci "Insolvenční specialista" v realitách.

A co dělám v osobním životě?

Již 10 let se věnuji chovu střečních černých pudlíků. Vlastním chovatelskou stanici "Mille Talenti" a jednou za rok či dva mívám štěňátka. Také se zabývám výcvikem a  ráda soutěžím na výstavách doma i v zahraničí. Kromě tohoto jsem se před časem začala učit profesionálně stříhat psy a čas od času si ve svém volnu ostříhám buď svého, či pejsky známých.

Zaujal vás můj osobní příběh a rozhodli jste se prodávat se mnou? 

Kontaktujte mne na telefonním čísle: 776 774 723, nebo e-mailem na monika.maderova@re-max.cz 

Pokud nejste stále rozhodnuti, pokračujte dále na stránku reference, kde si můžete přečíst, zkušenosti ostatních klientů.