Životopis

Jsem realitní makléřka specializující se na prodej a pronájem nemovitostí v Žatci a okolí. Ačkoliv nejsem žatecká rodačka, žiji zde již více jak 10 let. Historické město Žatec miluji a snažím se o jeho znovuobrozrození. Děti zatím nemám, zato mám 4 černé pudlíky, s nimiž trávím většinu svého volného času.

K realitám jsem se dostala díky svému studiu na stavební fakultě ČVUT v Praze, kde jsem vystudovala obor konstrukce pozemních staveb a dále pokračovala ve studiu Oceňování nemovitostí. Nyní se realitní praxi věnuji již sedmým rokem a mám za sebou více jak 270 úspěšných prodejů a pronájmů. Také jsem jako jediná realitní makléřka v Žatci odhadcem cen nemovitostí. V roce 2019 jsem byla veřejností a odbornou porotou zvolena jako nejlepší Realiťák roku v celém Ústeckém kraji a 12. v celé ČR. 

Co mě na práci realitního makléře baví?

Zejména různorodost práce. Každý den je jiný. Člověk hodně času tráví v terénu na schůzkách, setkává se s lidmi, nebo připravuje nemovitost do nabídky. Zajímám se o nové pokrokové způsoby propagace nemovitostí jako jsou Home staging, video prohlídky, či virtuální prohlídky nemovitostí. Jsem tvůrčí člověk a na každý obchod se snažím dívat očima možného kupujícího, aby inzerát zaujal a tím jsme dosáhli nejvyšší návštěvnosti na prohlídkách. Protože čím více je lidí na prohlídkách, tím větší je šance prodeje. To jsou také věci, které na mně moji klienti oceňují. Některé jejich hodnocení si můžete přečíst v referencích

Jaký je můj tým spolupracovníků?

V realitách je důležitá týmová práce. Já mám to štěstí, že se mohu v rámci týmu spolehnout na skvělého a hlavně zkušeného právníka se specializací na realitní právo pana Mgr. Kuďouska a skvělou hypoteční makléřku paní Daníčkovou. Díky tomuto týmu jsme schopni vyřešit téměř neřešitelné. Co se týká prezentace nemovitostí, spolupracuji se společností pro tvorbu 3D scanů nemovitosti, jak takový 3D scan vypadá se můžete podívat zde a profesionálním kameramanem a dronařem. 

Proč jsem si vybrala právě RE/MAX?

Věděla jsem, že chci pracovat pod velkou značkou, která moje znalosti z oblasti oceňování nemovitostí rozšíří o další znalosti a praktické zkušenosti v oblasti prodeje a to zejména díky propracovanému systému vzdělávání. Z toho důvodu bylo rozhodnutí pro RE/MAX jasnou volbou.

Vzdělání

Ke svému studiu na střední škole jsem si vybrala  "Obchodní a právní akademii" v Jablonci nad Nisou . Již při studiu jsem zjistila, že práce účetní není nic pro mne. Nemám ráda monotónní práci. Ráda něco stále tvořím. Proto jsem v dalším studiu nepokračovala v oboru, ale raději zvolila České vysoké učení technické v Praze s oborem "Konstrukce pozemních staveb" a následně pokračovala v oboru "Oceňování nemovitostí.", který byl propojením mých stavebních a ekonomických znalostí. 

Po studiu jsem chvíli pracovala jako odhadce cen nemovitostí a jako stavební technik na ministerstvu školství, kde bylo mým úkolem kontrolovat stavby financované ministerstvem.  K realitám jsem se dostala záhy díky mé praxi odhadce. Práce realitního makléře mne zaujala natolik, že jsem se rozhodla se ji věnovat naplno. Díky vdělávacímu systému společnosti RE/MAX  jsem prošla všemi stupni certifikace a nyní jsem certifikovaný realitní makléře podle mezinárodní normy ISO 17024, což je v realitách nejvyšší možný stupeň certifikace.

V květnu 2016 jsem k tomu všemu svou specializaci rozšířila o insolvenční právo, kdy jsem složila velmi náročné zkoušky při certifikaci "Insolvenční specialista" v realitách.

Díky své dlouholeté praxi v oboru působím od roku 2020 jako zkušební komisař u státních zkoušek "Realitní zprostředkovatel".  V současnosti je složení této zkoušky jedním z požadavků prokázání odborné způsobilosti pro získání živnosti "Realitní zprostředkování". 

A co dělám v osobním životě?

Již 10 let se věnuji chovu střečních černých pudlíků. Vlastním chovatelskou stanici "Mille Talenti" a jednou za rok či dva mívám štěňátka. Také se zabývám výcvikem a  ráda soutěžím na výstavách doma i v zahraničí. Kromě tohoto jsem se před časem začala učit profesionálně stříhat psy a čas od času si ve svém volnu ostříhám buď svého, či pejsky známých.


Zaujal vás můj osobní příběh a rozhodli jste se prodávat se mnou? 

Kontaktujte mne na telefonním čísle: 776 774 723, 

e-mailem na monika.maderova@re-max.cz

nebo zašlete nezávaznou poptávku přes dotazník

Pokud nejste stále rozhodnuti, pokračujte na reference a přečtěte si, co o mně říkají klienti.