Takto mne hodnotí klienti

Chcete také využít mých letitých zkušeností a prodat nemovitost za nejvyšší cenu?  

Hodnocení zaslaná na Seznam.cz

Ing. Monika Maděrová realitní makléřka RE/MAX Zlatý domov na Firmy.cz

Hodnocení zaslaná na www.remax-czech.cz

Jiří Fiala

Byt 2+1 Louny

Profesionální přístup, rychlé jednání, vyřízení všech záležitostí, můžu vřele doporučit.

Ciepluchová Irena

RD Hrušovany

Rychlý prodej nemovitosti, seriózní jednání , ochota vyjít vstříc oběma stranám.

David Čechák

Prodej pozemku v Břežanech

S paní Maděrovou jsem byl velmi spokojený,zejména s průběžnou informovaností co se týče prodeji mého pozemku a potencionálních klientů o daný pozemek až po bezproblémoví prodej a doladění kupních a předávacích smluv. Za to paní Maděrové velmi děkuji.

Jaroslav Uhljar

Pronájem bytu 2+kk

Paní ing. Maděrovou hodnotím jako zodpovědnou a příjemnou osobu, která má přehled o tom, co dělá a její vystupování je na profesionální úrovni. Doporučuji všem, kdo má zájem zakoupit nebo pronajmout nemovitost.

Pavlína Navrátilová

Stavební pozemek Žatec

S paní makléřkou Maděrovou jsem byla velice spokojená. Profesionální přístup, průběžná informovanost, rychlý prodej, vstřícnost, ochota vše vysvětlit a hlavně lidský přístup. Moc paní inženýrce Maděrové děkuji za rychlý prodej. Mohu na 100% doporučit.

Sigmundovi

Chata Želevice

Příjemná kontaktní osoba, seriózní jednání, co bylo domluveno platilo a výsledkem je prodaná nemovitost. Díky moc.

Petr Hejda

Byt 3+1 Podměstí Žatec

Slečna Maděrová nám prodala velice rychle byt.Profesionální přístup.Moc děkujeme s rodinou a doporučujeme na 110%

Supiňkovi

Chata v Mradicích

Kvalita poskytovaných služeb paní Moniky Maděrové byla na velmi vysoké úrovni. Prodej proběhl rychle a bez problémů.
Za naší rodinu paní Maděrové velmi děkujeme. 

Eva Majorosová

Byt 2+1 Žatec

Paní Maděrová vyřídila vše k naprosté spokojenosti. Je velmi milá a vstřícná. 

Jaroslav Uhljar

Rodinný dům Selibice

Paní Ing. MADEROVOU bych zhodnotil nejspíše takto. Velice slušné a profesionální vystupování. Reakce na požadavky klienta. Rychle vyřešení věcí spojených s prodejem a hlavně velice dobra komunikace s klientem. S klidným svědomím mohu napsat - profík. Děkuji Uhljar

Lenka Nosálová

Byt 3+1 Jirkov

S manželem jsme neměli vůbec žádné zkušenosti s prodejem nemovitosti a tudíž jsme se rozhodli využít služeb realitního makléře. Slečna Maděrová se o nás od počátku výborně starala, poskytla nám cenné a užitečné rady, vždy vstřícně a ochotně zodpověděla naše dotazy a provedla nás celým procesem prodeje bytu naprosto bez zádrhelů. Byli jsme příjemně překvapeni, jak rychle a pro nás bezstarostně vše proběhlo. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme na 100%!

Věra Vostrá

Prodej stavebního pozemku

Nedávno jsem požádala slečnu Ing. Moniku Maděrovou z realitní kanceláře RE/MAX o pomoc při prodeji stavební parcely. Mám několik zkušeností s prací realitních makléřů a ne vždy byly kladné.

Ovšem přístup slečny Moniky Maděrové je ojedinělý. Je naprosto spolehlivá, profesionální a přesto milá a vstřícná. Měla jsem pocit, že se zabývá pouze mojí zakázkou, přestože vím, že má práce víc než dost. A co je nejdůležitější? Její pracovní nasazení přineslo velmi rychle výsledky. Pozemek je již prodaný a já Vám sl. Moniko Maděrová touto cestou velmi děkuji za Vaši skvěle odvedenou práci.

S důvěrou se na Vás v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu tuto schopnou a poctivou realitní makléřku doporučit.

Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji.

František Říha

Pronájem bytů Louny

V posledních letech se na trhu realit doslova vylíhlo mnoho realitních kanceláří i tzv. individuálních makléřů.

Několik z nich jsem oslovil, zejména v oblasti pronájmů bytů.

Chyběla zpětná informace ,obsazení bytů trvalo dlouho a to nám způsobilo finanční ztrátu.

Hledal jsem dál,oslovil jsem realitní kancelář REMAX, ohlasila se ing. Monika Maděrová. S touto makléřkou jsme velice spokojeni, došlo k rychlejšímu obsazování bytů, objektivně informuje o zájemcích o pronájem a máme možnost si nájemníky vybrat. Spolupracujeme s REMAXEM a paní Maděrovou více jak dva roky, u makléře je nutná upřímnost, pracovitost, erudovanost, ochota se domluvit, nevnucovat za každou cenu klienta.

A tento přístup jsme našli právě u ing. Moniky Maděrové a není důvod měnit realitní kancelář. 

Miriama Jobova

Prodej komerčních prostor

Maklerka bola velice mila, snazila sa nam vo vsetkom pomoct. Netlacila na nas, naopak sa snazila nam vyjst v ustrety. Sme radi ze nas mala na starost pani Maderova.  

Dalibor Gerstenhöfer

Prodej bytu

Paní Maděrové byla nesmírně milá, ochotná a vstřícná čímž jsem byl velice mile překvapen a potěšen, zvláště po zkušenostech, které jsem za poslední rok měl. Tímto bych chtěl paní Maděrové ještě jednou poděkovat za její ochotu a čas a v budoucnu jejich služeb opět rád využiji.

Aleš Kučírek

Prodej bytu

Cením si vzájemné spolupráce. Nebyl to první obchod, který jsme spolu udělali a věřím, že nebude ani poslední. Mohu posoudit osobní růst člověka a jeho profesionalitu. I za tento obchod dávám 10 bodů a děkuji za spolupráci. Těším se na další obchody, které spolu uskutečníme.

Jan Podsedník

Prodej chaty

Děkuji paní Maděrové za pomoc při realizaci prodeje nemovitosti. Vstřícný přístup, srozumitelná a věcná diskuze byly základem úspěšného a rychlého prodeje. Profesionální jednání se stranou prodávající i kupující vedly ke spokojenosti všech zainteresovaných stran. Paní Maděrovou mohu jen doporučit. Pokud budu potřebovat v budoucnu využít služeb realitní agentury, paní Monika Maděrová bude moje první volba. 

JUDr. Irena Moozová a ing. Petr Mooz

Prodej pozemku

Vážená paní inženýrko, chtěla bych Vám na závěr našeho obchodního případu (koupě zahrady pč. 66 Krásný Dvůr, okr Louny) upřímně poděkovat za Vaše profesionální jednání, erudici a osobní vstřícnost. Díky Vašemu přístupu bylo možné napravit dojem z jednání předchozího makléře a dovést jednání do úspěšného závěru.

S radostí se na Vaši realitní kancelář obrátíme i v budoucnosti. Přeji Vám i Vaší asistentce Pilátové, která se zásadně podílela na této úspěšné transakci a to dokonce i během osobního volna, hodně úspěchů ve Vašem dalším profesním životě, a hodně štěstí v životě osobním.

pan Hubáček

Pronájem bytu

Paní makléřka nám ve velice krátkém čase navrhla a domluvila prohlídku několika volných bytů. Velice ochotně nám během jednoho dne zopakovala prohlídku a to nám umožnilo rychlé rozhodnutí na místě. Kdybych hledal další nájem, určitě jí znovu zavolám.

Nenapadá mne nic co by, ve vašem případě, bylo třeba zlepšit. Jste přirozená a to vytváří pocit, že "neděláte habaďury" :-)

Jana Opltová

Prodej bytu

se službou slečny Moniky Maděrové, mám ty nejlepší zkušenosti. Je spolehlivá milá a její přístup je lidský. Děkuji za prodej bytu. Spokojenost. 

pan Mareš

Prodej stavebních pozemků

Velmi příjemné a vstřícné vystupování, pochopení a trpělivost při kladení otázek, součinnost s úřady. Pro společnost RE/MAX v tomto zastoupení palec nahoru, děkuji

Marcela Lisová

Pronájem bytů

S Ing. Maděrovou spolupracuji již několik let - realizovala několik nájemních smluv v mé nemovitosti.

Oceňuji zejména její pečlivý výběr zájemců, precizní přípravu smluv, které pamatují na každý detail a citlivě zohledňují zájmy obou stran.

Korektní jednání, spolehlivost a serióznost byly vždy samozřejmostí. 

Jan Vích

Prodej bytu

Chtěl bych tímto poděkovat za pomoc s výběrem vhodného malého bytu s výtahem pro moji maminku, která již špatně chodí a potřebovala se rychle přestěhovat. Za byt je velice ráda a já samozřejmě také. Jelikož jezdím pozdě z práce, jsem rád, že nám paní Maděrová vyhověla vždy s pozdní prohlídkou bytu. Jednání bylo vždy na úrovni.

Rád služeb paní Maděrová v budoucnu využiji

Kubánkovi

Prodej bytu 2+1 Žatec

Děkujeme paní Ing Maděrové za vysoce profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti v Žatci. Zvláště oceňujeme práci při nabídce, kterou provedla na velmi vysoké úrovni a dále při oceňování majetku který jsme nechali na vyloženě jejím rozhodnutí k naší spokojenosti. Děkujeme Kubánkovi

Ing. Tomáš Vicherek

Pronájem bytu a kancelářských prostor

Děkuju Vám za Váš perfektní přístup ke mně jako zákazníkovi společnosti Re-max. S Vašimi službami jsem velmi spokojen. Jsou stoprocentní. Pronajímání mých bytových a nebytových prostor řešíte s nasazením, soustředěně, s úsměvem, s elegancí, promtně a hlavně úspěšně. Mé nemovitosti jsou díky Vám kontinuálně pronajaty. Moc Vám děkuju.

Michaela Petrušová

Prodej bytu

S prací slečny Moniky Maděrové jsem byla nadmíru spokojena. Slečna Maděrová byla velice vstřícná, pohotová a profesionální. Na veškerou mou emailovou korespondenci odpovídala obratem, věcně a výstižně. Jelikož nebydlím v Žatci, tak jsem byla opravdu velice ráda, že slečna Maděrová zajistila k prodeji bytu naprosto vše a já se mohla osobně dostavit pouze k závěrečnému podpisu smouvy. Ještě jednou bych jí tímto chtěla moc poděkovat.

V budoucnu bych se na RE/MAX 4 you a na slečnu Maděrovou určitě znovu obrátila.

Pan Kulíšek

Pronájem bytu

Bylo to vůbec poprvé v životě, co jsem se rozhodl jít bydlet na vlastní pěst a opustit rodiče. S tím bylo spojeno samozřejmě spousty otázek a názorů okolí, že realitní makléři a obzvlášť firma RE/MAX nejedná férově.
Každopádně nic z toho jsem s Ing. Maděrovou nepocítil, jak při převzetí bytu - vše bylo naprosto v pořádku a smlouva byla jasná, tak při vypovězení smlouvy a následného stěhování se do většího.

Vše co jsme si původně ujednali (vratná kauce, dovyplacení ostatních záloh) bylo dodrženo bez sebemenších problémů.

Určitě bych konkrétně Vás a vaše služby doporučil dál.

František Beránek

Prodej bytu Janov

S paní inženýrkou Maděrovou jsem spolupracoval při koupi dvou bytů v insolvenci. Tento specifický způsob prodeje je závislý na insolvenčním správci, který proces schvaluje. 

Oceňuji, že jsem nemusel absolvovat komunikaci se správcem, jelikož vše zařídila paní inženýrka v zastoupení.

Byla ochotná podělit se o svůj názor na stav i perspektivu využití nemovitostí. Rovněž oceňuji, že byla vstřícná s časem i místem setkání, bylo-li třeba něco řešit osobně.

Myslím, že její milý a lidský přístup ukazuje cestu, jež by se v realitní sféře měla stát novým standardem. Na základě pozitivního dojmu mohu spolupráci s ní každému doporučit.

Na přístupu Moniky Maděrové jsem ocenil především ochotný a věcný přístup, který zajistil hladký průběh prodeje a předání. 

J. Kasal

Pronájem bytu

Vážená paní Maděrová,

spolupráce s Vámi byla na profesionální úrovni a nemám vůči Vaší práci žádné výtky. Z Vaší strany se mi líbila rychlost jednání a slovo, na kterém jsme se domluvili, platilo. Poměrně veliký mi přišel poplatek za zprostředkování ve výši 5000,- Kč, ale beru to jako cenu za službu, která mi byla nabídnuta. Trochu komplikované a nedořešené mi přijde konečné vrácení kauce, ze které se strhávají případné nedoplatky za vodu a teplo (v mém případě tak stále čekám na vyúčtování). Toto by mělo být v budoucnu nějak vyřešeno. Domnívám se, že spoustě lidem nevyhovuje, když jsou jejich peníze dlouhou dobu někde pryč, na jiném účtě. Za mě preferuji rychlé vyřízení ve formě nějakého vyúčtování, na kterém se obě strany dohodnou.

Jinak jak říkám, spolupráce s Vámi se mi líbila a budete-li v takovémto přístupu k lidem pokračovat, klientela se k Vám bude vracet.

Ing. Květoslava Brátová, Ph.D., insolvenční správce

Prodej pozemku

Ve Vaší oblasti jsme zatím zpeněžovali poprvé, ale pokud bude příležitost, rádi s Vámi budeme spolupracovat i nadále, protože se nám s Vámi velmi dobře spolupracovalo. 

Chytrovi

Prodej bytu

Se službami paní Maděrové jsme byli spokojení, je spolehlivá, flexibilní, má příjemné vystupování, profesionální a lidský přístup. Mohu vřele doporučit.

Paní Pachtová

Pronájem bytu

Dobrý den,

s Vaší prací a vstřícností jsem byla velice spokojená. Rychlost při komunikaci oceňuji na výbornou.

Jaroslava Gajdošíková

Pronájem garáže

Paní Maděrová byla maximálně profesionální, vše za nás vyřídila. Po nás se požadoval pouze podpis na nájemní smlouvě. Děkujeme moc 

Jan Vích

Prodej zahrady

Velká spokojenost, příjemná slečna udělá pro lidi určitě dobrý dojem, doporučuji

Chcete také využít letitých zkušeností a prodat nemovitost za nejvyšší cenu?