Služby

Zde naleznete krátký výčet některých služeb, které svým klientům v rámci provize poskytuji. V některých případech si troufnu říci jako jediná makléřka v Žatci. 

Energetické průkazy budovy

V současnosti je povinnost informovat zájemce o energetické náročnosti budovy již při inzerci nemovitosti. Nesplnění této povinnosti je sankcionováno až 100 tisícovou pokutou. Pomohu Vám energetický průkaz zajistit u prověřeného a levného auditora.

Inzerce

Stále více makléřů šetří na inzerci, protože ceny inzerce jsou stále nahoru. To se Vám u mne nestane. Kromě všech velkých inzertních serverů nechávám nemovitost inzerovat i cílenou reklamou na facebooku případně youtube. O prodeji se tak dozví i ten, kdo právě nekupuje, ale může se před zájemcem o koupi zmínit, že naši nemovitost viděl. 

Prohlídky se zájemci

Prohlídky zajišťuji buď sama, nebo s vaší přítomností. Zájemce prověřím, sepíši s nimi prohlídkové protokoly, proto se nemusíte bát zlodějů. Mohu vám ušetřit čas i nervy s někdy nepříjemnými zájemci, kteří se snaží tlačit cenu dolů pomocí poukazování ne nedostatky nemovitosti. 

Zajištění rezervace

Se zájemcem sepíšeme třístrannou rezervační smlouvu, aby si zájemci průběhu např. vyřizování hypotéky koupit nerozmysleli. V případě, že obchod nakonec nedopadne, zbude vám kompenzace za ztracenou dobu v podobě propadlé rezervace.

Právní služby

Veškeré smlouvy vypracovává naše právní kancelář specializující se na realitní právo. Proto máte jistotu, že na vás později nevyskočí žádný "kostlivec ze skříně". Naše advokátní kancelář je samozřejmě pojištěná.

Advokátní úschova

Veškeré finanční prostředky jsou bezpečně uloženy na samostatném účtu u Advokáta. Pro zvýšení bezpečnosti je jejich výplata podmíněna podpisem dvou advokátů, proto se nemusíte bát, že vám s penězi někdo "frnkne" do teplých krajin.

Komunikace s katastrem + návrhy na vklad

Špatně připravený návrh na vklad je nejčastějším důvodem problémů se zápisem nemovitosti do katastru. Těchto peripetií vás ušetřím a vše zajistím za vás. Vaším úkolem bude pouze podepsat dokumenty. Ušetříte tak správní poplatek ve výši 1000 Kč, čas i vlastní nervy. 

Předání nemovitosti

Většina lidí nevím, kdy a jak správně energie přepsat. Pokud nám předložíte vyúčtování od dodavatelů, ušetřím vám náročné obíhání a přepisování.

Daňové přiznání

Daň z nabytí nemovitostí v současnosti hradí kupující. V rámci poprodejního servisu zajistím člověka, u kterého si můžete nechat vypracovat daňové přiznání. Nezapomenete tak daň zaplatit a nevystavíte se zbytečné pokutě. 

Ocenění nemovitosti pro dědické řízení

Jako odhadce nemovitostí pro Vás mohu zpracovat ocenění v rámci dědického řízení.  

Prodáváte a zaujaly vás moje služby? 

Zavolejte mi, nebo kontaktujte pomocí formuláře

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.