RD Chlumčany

Hledáte dům v klidné lokalitě s dobrou dostupností do Prahy a velkým pozemkem? Potom právě pro vás tu máme rodinný dům o dispozici 4+kk s možností přestavby na 5+kk o užitné ploše 136 m2. Dům je kolaudovaný v roce 2005 a je zděný z porothermových tvárnic, zateplený, s plastovými okny, polovalbovou střechou s betonovou střešní krytinou a mnichovskou omítkou. 

V přízemí nalezneme velmi prostorný obývací pokoj s jídelnou a opravdu velmi prostornou kuchyň tvaru U. Kuchyně je vybavena vestavěnou horkovzdušnou a mikrovlnou troubou, indukčním sporákem, dřezem z litého kamene a přípravou pro vestavěnou myčku včetně dvířek. Nový majitel si tak může myčku vybrat dle vlastních představ. Dále v přízemí můžeme nalézt praktickou šatnu, samostatné WC a komoru pod schody pro umístění vysavače a úklidových potřeb. V podkroví, které je přístupné po dřevěném schodišti, se nachází tři prostorné ložnice a velmi prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem. Z pokojů v podkroví je opravdu krásný výhled do okolí. Na podlaze v obytných pokojích jsou laminátové plovoucí podlahy, v chodbách, koupelně a kuchyni je dlažba. 

Vytápění domu je řešeno pomocí plynového kotle, voda z obecního vodovodu a kanalizace je svedena do domovní čističky. V obci se právě dokončuje nová kanalizace, v případě zájmu je tedy možné se výhledově napojit na obecní splaškovou kanalizaci. Absolutní samozřejmostí je napojení domu na elektřinu včetně silnoproudé zásuvky. 

Přístup na zahradu je možný francouzskými okny z obývacího pokoje, kdy se nejprve dostaneme na jihozápadně orientovanou zastřešenou terasu, na kterou navazuje prostor pro vířivku včetně elektro přípravy pro napojení vířivky. Vířivka je od terasy oddělena velmi vkusnou zelení pro zajištění maximálního soukromí. V zadní části pozemku nalezneme zahradní domek a prostor pro bazén či trampolínu. Celkově pozemek působí velmi harmonicky a zajišťuje majiteli maximální možné soukromí. Dům má pouze jednoho souseda, neboť z východní strany sousedí s loukou a ze severní strany s ovocným sadem. 

Vjezd na pozemek je přímo z obecní komunikace pomocí elektricky ovládané brány na dálkové ovládání. Přímo u plotu se nachází nová prostorná dvojgaráž s elektricky ovládanými vraty. Celý pozemek je osvětlen pomocí elektrických lamp a v noci dotváří velmi intimní atmosféru celé zahrady. V neposlední řadě je třeba zmínit kameru u vstupu, díky níž může majitel komunikovat s příchozími přímo z domu a nikdo cizí vás tak nepřekvapí. Vždy uvidíte, kdo stojí u brány. 

Obec Chlumčany leží 3 km jihovýchodně od Loun a 52 km severozápadně od Prahy. Asi půl km jižně vede rychlostní silnice R7, po jejímž dobudování bude dojíždění do Prahy ještě rychlejší a pohodlnější. Celá dálnice by dle plánů měla být dobudována v roce 2027. 

Zaujal Vás dům? Neváhejte mne kontaktovat. 

Fotogalerie

Video