Rodinný dům Vyžlovka

Hledáte přiměřeně velké bydlení v rodinném domě v obci s velmi dobrý spojením do Prahy a nízkými náklady na bydlení? Vaše očekávání může naplnit rodinný dům o dispozici 3+kk s užitnou plochou 123 m2 v obci Vyžlovka.
Dům byl postaven v roce 2010 na pozemcích o výměře 1.320 m2 a je prakticky posazen na západní kratší straně pozemku. Tím je docíleno volného využití velké části zahrady.
Do domu se vstupuje z jižní strany hlavním vchodem do předsíně, dále chodby se schodištěm, které vede do obytného podkroví. Součástí přízemí je technická místnost s elektrokotlem, zásobníkem na teplou vodu, centrálním vysavačem Husky a dalšími úložnými prostory. Ze vstupní chodby je přístupná koupelna se sprchou a WC. Poté vstoupíte do kuchyně, prostorné jídelny a obývacího pokoje. Tyto místnosti jsou propojeny se zahradou francouzskými dveřmi.
Z chodby v přízemí vystoupáte po dřevěném schodišti do obytného podkroví. V podkroví naleznete dvě ložnice a koupelnu s vanou a WC, kterou prosvětluje okno směřované na jižní stranu. Dále zde naleznete komoru a nízkou půdu.
Dům je podstaven jako dřevostavba s otevřenou difúzní konstrukcí. Všechna okna a francouzské dveře jsou plastová s izolačními trojskly.
Dům je napojen na sítě elektřiny, kanalizace a vodovodu. Vytápění zajišťuje elektrokotel s napojením na teplovodní radiátory doplněné elektrickým podlahovým topením. V obývacím pokoji je vývod do ocelového komína a nový majitel tak může do obývacího pokoje umístit krbová kamna dle vlastních představ.
Dům se nachází v nově vybudované zástavbě složené z obytných domů stranou od centra obce Vyžlovka.
Obec Vyžlovka je vzdálena 30 km od Prahy a 10 km od Říčan. V obou městech nalezneme veškerou občanskou vybavenost a Vyžlovka je s nimi propojena pomocí PID. V katastru obce leží i část přírodní rezervace Voděradské bučiny, kde začíná malebná kopcovitá krajina, vhodná pro letní (cyklo)turistiku i zimní běžkování. Obec obklopují lesy. Výše zmíněné dělá z Vyžlovky lukrativní oblast pro život. 

Cena: 5 650 000 Kč