Rodinný dům v Selibicích


Potřebujete dům s dostatkem místa, ale přesto s nízkými náklady na bydlení? Chcete bydlet v blízkosti Žatce v klidné lokalitě? Potom tento dům je právě pro vás. 

Je ideální pro lidi, kteří hledají klidné bydlení, s nízkými náklady, blízko přírody, ale přesto 10 min od Žatce. 

Dům byl postaven v roce 2008 a jeho největší předností je vytápění pomocí tepelného čerpadla typu země x voda. Tepelné čerpadlo je napojeno na dva 40 metrové vrty a tím je zajištěno velmi stabilní vytápění bez ohledu na okolních podmínkách za minimální cenu. Veškeré náklady na vytápění a elektrickou energii jsou 3 tisíce korun. Systém vytápění je v domě kombinací podlahového topení v přízemí a radiátorů v podkroví. Celkové náklady na dům jsou tedy 3800 Kč včetně elektrické energie, vody a vytápění. Díky nízké sazbě elektrické energie tak člověk ušetří i na ostatní spotřebě elektřiny neužívané k pohonu tepelného čerpadla. Náklady lze ještě snížit užitím krbových kamen v centrální části domu. Pro jejich umístění je vše připraveno.

Dům je vhodný pro rodinu, neboť disponuje čtyřmi samostatnými pokoji a velkým obývacím pokojem s kuchyňským koutem, lze ho tedy řadit do kategorie 5 + KK. Užitná plocha je včetně garáže 156 m2, samostatná obytná plocha domu 140 m2. Dále je část domu o velikosti cca 30 m2 podsklepena. V domě nalezneme koupelnu s vanou a WC v přízemí a jedno samostatné WC v podkroví.

Pozemek na kterém je dům postaven je přibližně trojúhelníkového půdorysu o velikosti 712 m2 a nalezneme zde jak odpočinkovou zónu s bazénem, tak prostor pro terasu s posezením. Pro zajištění maximálního klidu je část pozemku k silnici osázena keři a stromky.

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodovod. Kanalizace je svedena do jímky. Plastová okna s dvojsklem a keramické tvárnice Porotherm zajistí dostatečnou tepelnou izolaci. Zateplení střechy kamennou vlnou je samozřejmostí. Vstup do podkroví zajišťuje dřevěné schodiště z obývacího pokoje. V podkroví je komora, kterou lze využít jako šatnu nebo sklad. 

Cena: 3 590 000 Kč